Відбувся атестаційний екзамен з професійної підготовки

22 грудня 2022 року відбувся атестаційний екзамен магістрантів спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) денної форми навчання. Зважаючи на реалії воєнного часу, атестаційний екзамен проходив з використанням дистанційних технологій.

Здобувачі освіти успішно повною мірою висвітлили питання екзаменаційного білету, продемонстрували якісно засвоєні професійні знання. Атестаційна комісія у складі докторки педагогічних наук, професорки, деканеси психолого-педагогічного факультету, заслуженої артистки України Наталії Сулаєвої (голова); докторки педагогічних наук, професорки, завідувачки кафедри початкової освіти Ольги Федій, кандидатки психологічних наук, доцентки Наталії Юдіної та заслуженої артистки України, вчителя музичного мистецтва та очільниці хору «Горлиця» КЗ «Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області» Наталії Мізєвої (зовнішній стейкголдер) високо оцінили знання студентів.

Науково-педагогічний склад кафедри музики вітає здобувачів освіти з успішною здачею атестаційного екзамену з професійної підготовки та бажає подальших звершень і здобутків на педагогічній ниві!